High Tea Boot Breda
Ontdek Breda vanaf het water en maak jullie familiedag, vriendinnenuitje of babyshower onvergetelijk met een tocht op onze High Tea Boot! Geniet van een uitgebreide high tea aan boord van één van onze luxe sloepen en laat de schipper jullie naar wens vertellen over de bijzondere bezienswaardigheden langs de route. Aan jullie de taak om heerlijk te relaxen en te genieten van een rijk gevulde schaal met hapjes en uiteraard de nodige kopjes thee.
- Diverse sandwiches en zoetigheden
- Op- en afstappen bij BAAI Breda
- Mooie luxe sloep
- Perfecte start van de dag
- Prachtige tocht richting het Markdal
- Unieke High tea op het water
High Tea Boot slechts € 54,50 per persoon
Tijdens de 2 uur durende tocht zullen jullie genieten van de prachtige omgeving en uiteraard jullie uitgebreide high tea aan boord. De high tea bestaat uit diverse kleine sandwiches (vis, vlees en vegetarisch), diverse zoetigheden zoals een brownie, mini appelflap en natuurlijk vers fruit. Uiteraard is er ook voldoende thee aan boord in verschillende smaken.
Zijn er allergieën of dieetwensen waar wij van moeten weten?
Neem dan telefonisch contact met ons op of vermeld dit duidelijk bij de aanvraag.
- Vanaf 10 personen
- Opstapplaats: BAAI Breda, Markkade 1AB
- Duur tocht: 2 uur
- Prijs € 54,50 per persoon
- Inclusief compleet high tea menu met verschillende smaken thee
- Inclusief boothuur, schipper en BTW
Reserveer nu de High tea boot in Breda voor jullie uitje! Combineer met een activiteit of een borrel bij BAAI voor jullie perfecte dagje uit.
Het high tea menu bestaat uit: diverse sandwiches (vis, vlees en vega), diverse zoetigheden als brownies en cookies, vers fruit en potten met verschillende smaakjes thee.
Combineer voor extra's!
Wanneer je meerdere activiteiten boekt met een “Combi Zegel” ontvang je een leuke extra. Hoe meer zegels, hoe leuker de extra!


Kom je er niet uit? Ons team staat voor je klaar.